0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Nože
  3. Magnum Fire Fighter

Magnum Fire Fighter

Záchranářský nůž pro hasiče

Magnum Fire Fighter - Záchranářský nůž pro hasiče     Tato řada vysoce funkčních záchranářských nožů je určena pro policii, zdravotníky a záchranář... celý popis
730 Kč
603 Kč
bez DPH
Číslo produktu:2017067
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Magnum Fire Fighter - Záchranářský nůž pro hasiče

Tato řada vysoce funkčních záchranářských nožů je určena pro policii, zdravotníky a záchranáře, kteří dělají co nejvíce během svého nebezpečného plnění povinností a často riskují všechno pro záchranu lidských životů. Tyto nože jsou vybaveny všemi náležitostmi - čepelí na řezání bezpečnostních pásů, hrotem pro rozbití okna, kapesním klipem a korozi odolnou čepelí z nerezové oceli 440. Červená rukojet' a eloxovaný znak hasičů. Blokovací mechanismus linerlock.

Celková délka:20.8 cm
Délka čepele:8.6 cm
Tloušťka čepele:2.8 cm
Hmotnost:220 g
Materiál čepele:440-A
Materiál rukojeti:Hliník
Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.