Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Hasičská výzbroj
 3. Bezpečnost a ochrana
 4. POWER Flash - Bezpečnostní a výstražná osvětlení nenabíjecí

POWER Flash - Bezpečnostní a výstražná osvětlení nenabíjecí

Výstražné a bezpečnostní LED světlo Power FlashPF-201ORAN Basic (NENABÍJECÍ)   Singl jednotka s vyměnitelnou jednorázovou lithiovou baterií typu CR123... celý popis
450 Kč
372 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:201ORAN
Hlídat cenu / dostupnost
Podobné produkty
  POWER Flash - Bezpečnostní a výstražná osvětlení nenabíjecí
  0 hodnocení
  450 Kč
  372 Kč bez DPH
  450 Kč
  372 Kč bez DPH
  ks
   POWER Flash - Bezpečnostní a výstražná osvětlení nenabíjecí
   0 hodnocení
   450 Kč
   372 Kč bez DPH
   450 Kč
   372 Kč bez DPH
   ks
   Kompletní specifikace

   Výstražné a bezpečnostní LED světlo Power FlashPF-201ORAN Basic (NENABÍJECÍ)

    

   Singl jednotka s vyměnitelnou jednorázovou lithiovou baterií typu CR123A 3V bez příslušenství.

    

   Výstražná a signalizační LED světla Power Flash jsou novou generací inovativních a revolučních bezpečnostních výrobků společnosti VeriaTrade, vyráběné na základě patentované technologie.

    

   Světla Power Flash jsou určena nejen všem motoristům a sportovním nadšencům, ale také záchranným a armádním složkám, složkám městské a státní policie, dopravcům, stavebním firmám a samozřejmě všem jednotlivým spotřebitelům za účelem zvýšení bezpečnosti, jako záchranný signalizační a světelný prostředek nebo jako nástroj pro krizové řízení dopravy, při katastrofách, haváriích, jako výstražné světlo či maják, za účelem označení služebních vozů, dopravních nehod, v nouzi, za mimořádných událostí, k označení nebezpečných míst výstražnou nebo nouzovou signalizaci, rozlišení, označení dočasných přistávacích zón vrtulníků, uzavření prostor, ohrazení ranveje, vytyčení ploch, tras atd.

    

   Barevné provedení

   K dispozici jsou následující barevná provedení:

   PF-201MBLUE - Modrá

   PF-201CRED - Červená

   PF-201ORAN - Oranžová

    

    

   V čem jsou výrobky Power Flash jiné než ostatní elektronická signální světla?

    

   Technologie:

   Nejmodernější technologie 16 ultra LED jasných diod zabezpečuje maximální viditelnost především za zhoršených meteorologických podmínek (mlha, déšť, sníh) nebo v nočních hodinách pro rychlejší orientaci a zajištění bezpečnosti.

    

   Světelné režimy LED jednotky Power Flash / doba chodu na vyměnitelnou baterii:

   1 – Rotace / 15 hodin

   2 – Čtyři rychlá bliknutí / 15 hodin

   3 – Jedno bliknutí / 100 hodin

   4 – Střídavé blikání /15 hodin

   5 – SOS blikání (morseovka) / 24 hodin

   6 – Neustále zapnuté – silně / 8 hodin

   7 – Neustále zapnuté – slabě /10 hodin

   8 – Svícení 2 LED diodami / 15 hodin

   9 – Svícení 4 LED diodami /10 hodin

    

   Specifické vlastnosti světel a příslušenství

   • LED světla vydrží pracovat až několik desítek hodin na jednu baterii (nebo nabití).

   • Voděodolný nabíjecí kufřík pro sety Power Flash - Profi z odolného polymeru vyšší třídy.

   • Produkty šetrné vůči životnímu prostředí.

   • Snadné použití s vysokou variabilitou.

    

   Trvanlivost:

   Jednotky Power Flash jsou ultra-kompaktní, disponují vnitřním zesíleným dizajnem a velmi pevným pouzdrem, navrženým tak, aby LED světlo vydrželo vysoké zatížení (jako jeden z příkladů uvádíme přejetí nákladním vozem na dálnici), pevnost v tlaku a vodotěsnost. Žádná další silniční, elektronická, zápalná nebo chemická světla nejsou tak pevná a nevynikají takovou řadou výjimečných kvalitativních charakteristik.

    

   Rozměry:

   Elektronické signální světlo Power Flash je dodávané v kompaktní velikosti hokejového puku vyrobené ze zesíleného, velmi pevného polymeru tak, aby bylo schopné odolat i přejetí nákladním vozem, aniž by došlo k jeho poškození. Zařízení primárně vyvíjené pro silniční bezpečnost a navržené pro náhradu světlic a bezpečnostních trojúhelníků nebo jako inovativní bezpečnostní doplněk systému osvětlení motorového vozidla.

    

    

   Viditelnost:

   Produkty Power Flash používají nejnovější technologii LED diod vyzařující světlo technologie ultra jasných LED diod, podobně jako je tomu u nejmodernějších policejních a požární majáků. Můžete si vybrat mezi 9 různými, světelnými režimy blikání a tak ovládat požadovaný typ režimu světla ve vztahu k události, potřebám, viditelnosti, délce blikání nebo životnosti baterie nebo kapacitě nabíjecího akumulátoru.

   Super jasné světlo LED diod může být vidět v noci na vzdálenost až několika kilometrů a zároveň poskytuje dostatečnou intenzitu jasného světla nabízejícího zvláštní ochranu i během dne.

    

   Pokrytí v rozsahu 360°:
   LED světlo Power Flash upevněné na kole, sedačce, brašně nebo batohu, kde může poskytnout maximální pokrytí zviditelnění v rozsahu 360°. Tato vlastnost poskytuje velmi důležité boční osvětlení, které u jiných cyklo světel a doplňků chybí.


   Bezpečnost:

   Světla Power Flash jsou inovativní, inertní a vodotěsná díky čemuž mohou být použita během likvidací chemických havárií, bezpečnostních operací a celé řady dalších mimořádných událostí. Na rozdíl od jiných světel, neobsahují nebo neuvolňují žádné škodlivé nebo chemické látky a výpary.

   Při použití světel Power Flash nedochází k žádným zdravotním následkům ani negativním dopadům na životní prostředí. Nedochází k inhalaci kouře, ani k pozůstatku jakého-koliv odpadu po použití, není třeba nic hasit.

    

   Všestrannost:

   Bezpečnostní signální světla Power Flash používají silného magnetu, takže je lze snadno přichytit na jakýkoli magnetický povrch karoserie strojů a nákladních či osobních automobilů, včetně střechy, kufru, kapoty, dveří, kol a dalších kovových částí nebo na jakékoliv další kovové konstrukce, regály, zátarasy, překážky atd.

    

   LED světla Power Flash jsou inovativní, vodotěsná a inertní, mohou být použity i za situací, kdy by bylo použití současných signalizačních prostředků, jako jsou například světlice, zápalné světlice nebo dýmovnice nebezpečné (v suchém křoví nebo trávě, dozrávajícím obilí, v bezprostřední blízkosti čerpací stanice, obytné zástavbě atd.).

    

   Identifikace:

   Jednotky Power Flash jsou viditelné z výšky až 8 kilometrů. Světla mohou blikat až po dobu 100 hodin.

    

   Rychlé rozmístění:

   Jednotky Power Flash jsou pro svou kompaktní velikost, bateriové napájení a jednoduché použití velmi rychlé rozmístitelné.

    

   Flexibilita:

   Produkty Power Flash nejsou jen elektronické bezpečnostní a signální světla, ale nabízí i celou řadu dalších možností použití od zábavy až po armádní účely.

    

   Universálnost použití:

   Univerzálnost LED světel Power Flash, jejich kompaktnost, nízká hmotnost a malé rozměry samy o sobě umožňují jejich všestranné využití například při turistice, jízdě na kolečkových bruslích, kole, motocyklu, lyžování, potápění a mnoha dalších sportovních činnostech a aktivitách.

    

   TECHNICKÁ SPECIFIKACE

   Nabíjecí baterie: Lithiová baterie – CR123A 3V

   Počet ultra LED diod: 16

   Počet světelných režimů: 9

   Materiál - skořápka: Odolný, zesílený polymer

   Silný magnet: Ano

   Vodotěsné: Ano

   Schopnost plavat: Ano

   Rozsah pracovních teplot: -36°C až +100°C

   Rozměry: 108 x 111 x 35 mm

   Hmotnost: 0,285 kg

   Schválení: EN IP 67,NFPA 1901, FMCSA, CMV, MUTCD (Typ A, C)

   Certifikace: CE, EQC, RoHS, TÜV

   Záruka: 24 měsíců

    

   Výrobky Power Flash a Power Beacon jsou navrženy a konstruovány pro maximalizaci bezpečnosti Vašeho každodenního života. Nespokojte se s výrobky nabízející průměrnou bezpečnost a vyberte si jedno z profesionálních řešení v podobě výstražného bezpečnostního LED světla Power Flash a Power Beacon vyráběných a dodávaných společností VeriaTrade.

   Máte dotaz kontaktujte nás

   Telefon: 778029797 Pracovní doba pro hovory : 8-18
   Zboží zařazeno v kategoriích
   Fakturační adresa:

   Bear Rescue 

   Lidická 19

   Brno

   Kamenná prodejna:

   NASIHASICI.CZ

   Prostějovská 3

   79821 Bedihošť

    

    

    

   Kontakt
   Logo
   NASIHASICI.CZ
   Pracovní doba pro hovory : 8-18
   Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
   G-ZGRKJD48KR